June 2012

Holidays

30. june 2012 at 15:10 | CM |  Diary
Tááák konečně jsou tady dlouho očekávaný prázdniny .... už bylo načase jako! :D Tak jak Vám dopadlo včerejší vysvědčení? Spokojeni nebo nespokojeni? :D:) No já jsem měl 1 trojku a to z chemie, kterou vůbec nechápu, nesnáším a ani ji pochopit nechci :D pak 4 dvojky a zbytek jedničky ... a to s těmahle známkama jsem byl 3. ve třídě jakooo ... nejsme zrovna chytrá třída, jenom 2 lidi teď měli vyznamenání! :D Včera jsme taky měli rozlučák se spolužákama a bylo to fakt smutný .... je to neskutečný, jak ty 4 roky rychle utekly a najednou se rozejdete všichni pryč! Ale život jde dál, aspoň že existuje facebook :DD No a po prázdninách nastupuju na gympl, kam se mě teda vůbec nechce (nápad rodičů)! Snad jediná útěcha je, že nebudu muset brzo stávat, protože je v jednom menším městě nedaleko naší vesnice a jde tam moje spolužačka ze základky :)
Jinak jsem Vám chtěl napsat, abyste se nedivili, když tady teď moc nebudu, protože si chci naplno užívat prázdniny a nesedět celý dny za počítačem! A vy byste měli udělat to samé a jít ven!! :D Teď momentálně se chystám do bazénu, konečně se nahřál, jinak bych asi zhebnul, protože tady u nás je snad 35 stupňů! :D
Jinak chci připomenout, že pozítří má blog narozeniny a několik lidí mně napsalo, že něco vyrobí, takže posílejte Vaše výrobky na email blogu! :)) Za každý výrobek budu jen rád .... zatím mám pouze jeden a to od Endííí z glee-daily! :)

emial: iheart-cherylcoleblog@email.cz


HAPPY BIRTHDAY CHERYL COLE!!!

30. june 2012 at 10:29 | CM |  Diary
Dnešek je velice významný den, né jen protože začínají prázdniny, ale dnes má narozeniny naše skvělá Cheryl! :-*
Takže tímto článkem bych chtěl Cheryl popřát hrozně moc zdraví, štěstí, ať konečně najde toho pravého se kterým by založila rodinu, hodně dalších pracovních, ale i osobních úspěchů, ať vydá ještě spoutu dalších CDéček, ale hlavně ať je stále taková jaká je a ať se neustále usmívá na svět!

Máme tě moc rádi Cheryl! ♥♥‘A Million Lights’ debuts at number 2

27. june 2012 at 20:40 | CM |  News about Cheryl
Nové album Cheryl Cole "A Million Lights" obsadilo v prodejnosti ve Velké Británii 2.místo, před ním bylo pouze nové album Justina Biebera "Believe". Takže Cheryl za krásné 2.místo moc gratuluji! :)

Funny twitter

27. june 2012 at 16:09 | CM |  Twitter Messages
Tohle poslala jedna dotyčná Cheryl na její twitter. No není to skvělý? :D:D

Novinky na blogu IH-CHC

26. june 2012 at 19:10 | CM |  Diary
Ahojte :)) Takže 1) jsem novým spoluadminem na blogu AVRIL.blog.cz, jelikož adminka blogu chtěla na blog ještě někoho, a tak jsem se jí nabídl, že bych jí teď trošku s blogem pomohl, takže mě teď najdete i tam :))

2) zapojujte se do narozeninového projektu a posílejte mi vaše přáníčka, dárečky a prostě všechno, co vyrobíte na tento email:

iheart-cherylcoleblog@email.cz

.... zatím mě nikdo nic neposlal, což mě trošku mrzí, ale snad se to zlepší! :)

3) na narozeninovou párty jsem poprosil Caitlin. z blogu OVERKILLART, jestli by mně nechtěla s párty pomoct, a jak se zdá, jestli jí do toho nic nevleze, tak tu bude se mnou vymýšlet hry a další pořadatelské věci. A úžasná Summer z blogu DDLOVATO udělá výherci jedné určité hry layout (design), což je podle mě skvělé! Takže určitě se má cenu tady na párty zastavit, nebudete se tady určitě nudit!! :)) Plán párty Vám sem přidám asi o víkendu a ceny, které za hry budou taky. ;))

Cheryl arriving at X Factor studios in London (29.10.2010)

26. june 2012 at 18:50 | CM |  Candids 2010
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
image host image host image host image host image host