July 2012

THE END

6. july 2012 at 21:24 | CM |  Diary
Asi Vás to zaskočí, ale končím už teď o prázdninách, tyhle jsou takové ty poslední před střední a já si je chci naplno vychutnat a nesedět celý den za počítačem a čekat, než se o Cheryl objeví nějaká novinka. Chtěl bych strašně moc poděkovat všem, kteří na tento blog chodili a zanechali tady nějaký ten komentář, ale hlavně chci poděkovat všem mím skvělým affs, bez kterých by to tady opravdu nešlo! Děkuji za všechno, co jste pro mě kdy udělali a bylo mi hroznou ctí s Vámi spřátelit!
Potkal jsem tady hrozně moc skvělých lidí se kterými bych se chtěl sejít i v reálu, protože určitě by mě nesklamali a měli bychom si o čem říct, snad víte "Vy" dotyční koho myslím! :)) Na některé z Vám mám i facebook, takže z toho mám obrovskou radost, že budeme i nadále v kontaktu! :) Také ještě chci moc poděkovat úžasné Vivi, která pro tento blog vytvořila spoustu grafiky a néjen pro tento blog, ale i pro minulý blog celebrites-online, dále Siusen, také grafička, ale také skvělý človíček! Také Blazulce, další z grafiček a hrozně moc chi poděkovat Lucy z blogu iheartsarah, která tu za mě už několikrát zaskočila, když jsem tu nebyl a moc mi tím pomohla! Děkuji také Adle z adla777, která mi dodala svým blogem inspiraci, abych si také o celebritách založil blog a myslím, že si rozumíme a jestli je to možné, chtěl bych zažádat o facebook! :) Děkuji opravdu všem, kdybych mněl vyjmenovat všechny .... nestačil by jeden článek! :) Tento blog fungoval 2 roky a jsem rád, že jsem alespoň dokázal ještě alespoň jedny narozeniny blogu oslavit, ikdyž na plánující párty, již nepříjde. Zažil jsem tady krásné chvíle, zvlášť ty v začátcích a na ty se jen tak nezapomene! Tímto blogem také končím svojí bohatou blogovou kariéru, která vždycky nebyla úplně růžová, ale i tak byla nádherná a prožil jsem na blogu krásných 5 let. Takže se se všemi tady chci rozloučit a jen poděkovat za všechno, co jste pro mě kdy udělali, né já pro Vás, ale VY pro mě!

DĚKUJI MOC ZA VŠE, BEZ VÁS BYCH TO TADY TAK DLOUHO NEVYDRŽEL! :) Navždy Váš CM


» Jestli někdo chce, může mi napsat na můj email svůj facebook, abych třeba požád byli v kontaktu, budu jenom rád! :)
iheart-cherylcoleblog@seznam.cz


» A ještě jedna zpráva, možná někdy nějaký ten článek ještě přidám na celebrites-online.blog.cz, ale to kdybych se opravdu moc nudil a to se třeba stane častokrát! :)

Nevím, jak dlouho bude tento blog ještě v provozu...

4. july 2012 at 23:13 | CM |  Diary
Nechce se mi to tady psát teď, ale chci abyste na to byli připraveni! :) Teď po prázdninách nastupuju na gymnázium a nevím, jak to tam budu stíhat a jaké tam budu mít výsledky, ale protože potřebuju mít dobré výsledky, aby mě moji rodiče dovolili jet na 14denní kurz angličtiny v Londýně, tak nevím, jestli na tomto blogu budu i po prízdninách. Rozhodne o tom můj pocit. Ale s nějvětší pravděpodobností tento blog již brzy skončí, mrzí mě to i za některé návštěvníky, ale život jde a půjde dál i beze mne a tohoto blogu! :)) Takže, jen abyste o tom věděli a potom se nedivili! :)

POTD #43

3. july 2012 at 20:50 | CM |  Photo of dayPOTD #42

3. july 2012 at 12:39 | CM |  Photo of day

Happy birthday iheart-cherylcole!

2. july 2012 at 11:49 | CM |  Diary
Právě dnes oslavuje blog iheart-cherylcole své 2.narozeniny! Vůbec by mě nenapadlo, když jsem ještě s bývalou spoluadminkou WeWu zakládal tento blog, že se blog stane během jednoho měsíce existence, tak populárním a bude na něj za den chodit okolo 150 lidí .... kde jsou ty časy! :) Ale i přes dva konce na blogu a dva návraty to tady mám stále velice rád a jen tak to tady nechci opustit, protože kolik vlastně existuje dohormady blogů o Cheryl? 2? :D:D A proto bych Vám ještě nadále rád přidával o ní novinky a fotky, abyste je nemuseli hledat na zahraničních stránkách! :)
No na tyhle články moc dobrej nejsem, takže to všechno pouze shrneme :) A přidávám i Vaše přáníčka, které jste mně během týdne poslali a za které sem opravdu hrozně moc rád, moc se Vám všem povedli! :)))


Založení blogu » 2.7.2010
Adminové na blogu » CM (neustále), bývalí WeWu, Nency
Počet ukončení blogů » celkem 2, 1. v listopadu 2010, ale návrat byl kolem měsíce a 2. byl v lednu 2011 a návrat v březnu 2012
Nejvyšší návštěvnost » 17.8.2010 - 199
Nejnižší návštěvnost » 15.12.2010 - 15 lidí (menší potom pouze při zrušení blogu)
Počet zveřejněných článků » 728
Počet vystřídaných designů » 10
Počet spřátelených blogů ( momentálně ) » 40


A tady jsou už Vaše přáníčka, které jste mně poslali:

1. Endííí (glee-daily) 2. Kristen (iheart-cher) 3. tizie (selena-daily)
4. Adla (adla777) 5. Loreen (daily-ashley-benson) 6. Veronica (iheart-onedirection)
7. Deryn (rafaelnadal) 8. WhiteSparkle (jessie-j-cornish)


image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Přáníčko od Siusen z blogu sselenadaily :)

Cheryl celebrates birthday in Las Vegas, USA (30.6.2012)

1. july 2012 at 9:27 | CM |  Candids 2012
Přináším pár fotek ze včerejší narozeninové oslavy Cheryl! :))

image host image host image host image host image host